11 flyer offers for Cream Cheese from stores in Prince Edward Island this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
No Frills
|
$2.50 | Dairyland Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$2.99 | $1.20/100 g | PC® Cream Cheese | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$2.99 | $1.20/100 g | Dairyland Cream Cheese | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$3.29 | CO-OP GOLD Cream Cheese | 227-250 g | Dec 2 – Dec 31, 2026 | View flyer | |
Sobeys
|
$3.79 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$3.99 | $1.60/100 g | Philadelphia Cream Cheese | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.99 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.99 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$3.99 | $1.76/100 g | PHILADELPHIA Cream Cheese | 227 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$3.99 | $1.76/100 g | Philadelphia Cream Cheese | 227 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$4.00 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |