15 flyer offers for Dish Soap from stores in Ontario this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
No Frills
|
$1.29 | Dish Soap | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Real Canadian Superstore
|
$1.99 | $0.37/100 ml | Dawn Dish Soap | 532 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$2.49 | Dish Soap | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.59 | $0.49/100 ml | Dawn Dish Soap | 532 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Wholesale Club
|
$2.60 | Dawn | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.99 | $0.40/100 ml | Dawn Dish Soap | 739 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Food Basics
|
$3.39 | Dawn Dish Soap | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$3.49 | $0.66/100 ml | Dawn Dish Soap | 532 mL | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
FreshCo
|
$3.99 $5.49 |
$0.75/100 ml | Dawn Ultra Dish Soap | 532 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Rexall Drug Store
|
$3.99 | $0.75/100 ml | Dawn Dish Soap | 532 ml | Oct 2 – Oct 8, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$4.99 $5.99 |
$0.94/100 ml | Dawn Dish Soap | 532 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$4.99 | Dawn Dish Soap | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$5.99 $6.99 |
$0.80/100 ml | Dawn Ultra Dish Soap | 750 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$8.00 | Dish Soap | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$11.00 | Dawn Dish Soap | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |