10 flyer offers for Frozen Vegetables from stores in Nova Scotia this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Walmart
|
$0.96 | Frozen Vegetables | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$1.88 | Compliments Frozen Vegetables | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$1.99 | $0.40/100 g | Green Giant Frozen Vegetables | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$2.00 | $0.44/100 g | Frozen Vegetables | 16 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$2.00 | $0.22/100 g | Frozen Vegetables | 900 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$2.99 | $0.40/100 g | PC® Blue Menu Frozen Vegetables | 750 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$2.99 | $0.50/100 g | Frozen Vegetables | 600 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$3.00 | $0.66/100 g | Frozen Vegetables | 16 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Foodland
|
$3.49 | Frozen Vegetables | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$4.99 $5.99 |
$1.43/100 g | Birds Eye Steamfresh Vegetables | 350g | Nov 9 – Dec 31, 2028 | View flyer |
← All Frozen Vegetables deals in Canada · All deal categories