Greek Yogurt Deals in British Columbia

Last updated: October 3, 2026

8 flyer offers for Greek Yogurt from stores in British Columbia this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Co-op $1.25
$1.50
$0.83/100 g Chobani Greek Yogurt 5.3oz 5.3oz May 16 – Dec 31, 2028 View flyer
Loblaws $2.88 $0.44/100 g Danone Oikos 650 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $3.99
$4.49
$0.80/100 g Dannon Greek Yogurt 500g 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $4.00 Greek Yogurt Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Country Grocer $4.97 Greek Yogurt Oct 2 – Oct 8, 2026 View flyer
No Frills $6.00 Activia Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $9.99 Greek Yogurt Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $11.75 Oikos Greek Yogurt Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Greek Yogurt deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada