8 flyer offers for Greek Yogurt from stores in New Brunswick this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Co-op
|
$1.25 $1.50 |
$0.83/100 g | Chobani Greek Yogurt 5.3oz | 5.3oz | May 16 – Dec 31, 2028 | View flyer |
BMR
|
$1.50 $1.80 |
$1.00/100 g | Chobani Greek Yogurt Strawberry Banana 5.3oz | 5.3oz | Jan 9 – Dec 31, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$3.99 $4.49 |
$0.80/100 g | Dannon Greek Yogurt 500g | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$4.00 | Greek Yogurt | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
IGA Extra
|
$4.49 | Dikos | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$6.00 | Activia | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$9.99 | Greek Yogurt | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
IGA Extra
|
$10.49 | $1.61/100 g | OIKOS | 650 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |