Ice Cream Deals in Saskatchewan

Last updated: October 2, 2026

13 flyer offers for Ice Cream from stores in Saskatchewan this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Walmart $2.24 Breyers Ice Cream Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $3.99 $0.80/100 ml Ben & Jerry's 500 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $4.00 Ben & Jerry's Ice Cream Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $4.49
$5.49
$0.99/100 g Ben & Jerry's Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream 16oz 16oz Nov 21 – Dec 31, 2028 View flyer
Co-op $4.50
$5.00
$0.90/100 ml Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream 500ml 500ml May 16 – Dec 31, 2028 View flyer
No Frills $4.99 $0.33/100 ml Ice Cream 1.5 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $4.99 Ice Cream Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $5.47 Vanilla Ice Cream Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $5.99
$6.99
Nestle Ice Cream Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $5.99 $0.40/100 ml Ice Cream 1.5 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Buy-Low Foods $5.99 Western Family Ice Cream Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $6.00 Ice Cream Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $10.00 $0.50/100 ml Ice Cream 2 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Ice Cream deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada