Liquid Laundry Detergent Deals in Saskatchewan

Last updated: October 3, 2026

5 flyer offers for Liquid Laundry Detergent from stores in Saskatchewan this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Sobeys $5.49 $0.29/100 ml Tide Liquid Laundry Detergent 1.89 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $11.99
$13.99
$0.88/100 ml Tide Liquid Laundry Detergent 1.36 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
FreshCo $12.99 $0.71/100 ml Tide Liquid Laundry Detergent 1.82 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $15.99 Tide Liquid Laundry Detergent Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Staples $19.99
$33.99
Tide Liquid Laundry Detergent 150 fl oz Oct 2 – Oct 8, 2026 View flyer

← All Liquid Laundry Detergent deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada