5 flyer offers for Mayonnaise from stores in Alberta this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Co-op
|
$3.00 | $0.34/100 ml | Kraft Miracle Whip | 890 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$3.99 | Mayonnaise | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$4.49 | $0.90/100 ml | Hellmann's Mayonnaise | 500 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$4.99 | Mayonnaise | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$5.99 | $0.80/100 ml | Hellmann's Mayonnaise | 750 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |