Vegetable Oil Deals in Ontario

Last updated: October 4, 2026

8 flyer offers for Vegetable Oil from stores in Ontario this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Central Fresh Market $2.49 $0.18/100 g Vegetable Oil 48 oz Oct 1 – Oct 8, 2026 View flyer
No Frills $3.75 $0.28/100 ml Crisco Vegetable Oil 1.36 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Bestco Food Mart $3.99 $0.40/100 ml Vegetable Oil 1 L Oct 1 – Oct 13, 2026 View flyer
Sobeys $4.99 Vegetable Oil Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Food Basics $4.99 $0.20/100 ml Vegetable Oil 2.5 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Centra Food Market $4.99 $1.00/100 ml Vegetable Oil 500 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $5.00 $0.50/100 ml Vegetable Oil 1 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $5.25 $0.28/100 ml Vegetable Oil 1.89 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Vegetable Oil deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada