Whole Milk Deals in Manitoba

Last updated: October 3, 2026

12 flyer offers for Whole Milk from stores in Manitoba this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Co-op $0.99
$1.19
$0.10/100 ml Great Value Whole Milk 1L 1L Nov 9 – Dec 31, 2028 View flyer
Wholesale Club $1.69
$1.99
$0.17/100 ml Arla Organic Whole Milk 1L 1 L Oct 1 – Oct 21, 2026 View flyer
Sobeys $2.79 Dairy Milk Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $2.79 Dairy Milk Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $2.99
$3.49
Dairy Milk Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $3.47 $0.46/100 ml Lactantia Original 750 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $3.49
$4.29
$0.35/100 ml Horizon Organic Whole Milk 1L Nov 9 – Dec 31, 2028 View flyer
Sobeys $3.79 $0.38/100 ml Milk 1 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Giant Tiger $3.97 Calcium Fortified Milk Sep 30 – Oct 6, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 Milk Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
FreshCo $4.29 $0.21/100 ml Dairyland Milk 2 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $4.89 $0.49/100 ml Organic Milk 1 L Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Whole Milk deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada