12 flyer offers for Whole Milk from stores in Saskatchewan this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Co-op
|
$0.99 $1.19 |
$0.10/100 ml | Great Value Whole Milk 1L | 1L | Nov 9 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Wholesale Club
|
$1.69 $1.99 |
$0.17/100 ml | Arla Organic Whole Milk 1L | 1 L | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$2.79 | Dairy Milk | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$2.79 | Dairy Milk | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.99 $3.49 |
Dairy Milk | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$3.47 | $0.46/100 ml | Lactantia Original | 750 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$3.49 $4.29 |
$0.35/100 ml | Horizon Organic Whole Milk | 1L | Nov 9 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Sobeys
|
$3.79 | $0.38/100 ml | Milk | 1 L | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Giant Tiger
|
$3.97 | Calcium Fortified Milk | Sep 30 – Oct 6, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$3.99 | Milk | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$4.29 | $0.21/100 ml | Dairyland Milk | 2 L | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$4.89 | $0.49/100 ml | Organic Milk | 1 L | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |