8 flyer offers for Bread from stores in Saskatchewan this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Giant Tiger
|
$2.25 | D'Italiano | Sep 30 – Oct 6, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.99 | Artisan Bread | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$2.99 | Toast | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$2.99 | $0.66/100 g | Bread | 450 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.00 | Sliced Bread | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$3.50 $4.00 |
$0.62/100 g | Nature's Own Whole Wheat Bread 20oz | 20oz | May 12 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Co-op
|
$3.99 | $1.00/100 g | CO-OP GOLD PURE Artisan Roasted Garlic and Cheese Bread | 400 g | Dec 2 – Dec 31, 2026 | View flyer |
Real Canadian Superstore
|
$5.99 | Bimbo | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |