Cereal Deals in New Brunswick

Last updated: October 2, 2026

10 flyer offers for Cereal from stores in New Brunswick this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
IGA Extra $2.50 Jordan's Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $2.99 Kid's Cereal Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $3.00 Cereal Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
IGA Extra $3.87 Mini Wheats Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
IGA Extra $3.99 Vector Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $3.99 $1.33/100 g Cheerios 300 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
IGA Extra $4.99
$5.99
$0.67/100 g Cereal 750 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $5.99
$6.99
$1.54/100 g Kellogg’s Special K Cereal 390g 390g Nov 12 – Dec 31, 2028 View flyer
IGA Extra $5.99 $1.20/100 g Cheerios 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Foodland $5.99
$7.99
Cereal Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Cereal deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada