23 flyer offers for Chicken Breast from stores in British Columbia this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Loblaws
|
$1.99 | $1.99/lb | Fresh Boneless Skinless Chicken Breast | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Real Canadian Superstore
|
$2.77 | Chicken Breasts | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$2.99 | $2.99/lb | Fresh Boneless Chicken Breast | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$3.99 | $3.99/lb | Fresh Chicken | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$4.88 | Chicken Breast | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$4.99 $6.99 |
$4.99/lb | Fresh Chicken Breasts | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$4.99 | $4.99/lb | Fresh Chicken Breast | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Wholesale Club
|
$4.99 $6.11 |
$4.99/lb | Chicken Breasts | per lb | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$5.84 | $5.84/lb | Fresh Chicken Breasts | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$5.99 | Chicken Breasts | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$5.99 $7.99 |
$5.99/lb | Chicken Breast | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$5.99 $6.99 |
$5.99/lb | Boneless Skinless Chicken Breasts | per lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$6.00 | Wendy's Chicken Breasts | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Country Grocer
|
$6.97 | $0.70/100 g | Chicken Breasts | 1 kg | Oct 2 – Oct 8, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$6.99 $7.49 |
$1.00/100 g | Tyson Chicken Breast 700g | 700g | Nov 11 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Sobeys
|
$8.37 | Chicken Breasts | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$8.88 | $8.88/kg | Chicken Breasts | per kg | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$8.99 | $0.90/100 g | Chicken Breasts | 1 kg | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$9.47 | Chicken Breast Fillets | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$9.99 | $0.50/100 g | Fresh Chicken Breasts | 2 kg | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$11.88 | Chicken Breasts | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$11.99 | Boneless Chicken Breasts | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Wholesale Club
|
$144.99 | Chicken | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |