Coffee Deals in Ontario

Last updated: October 2, 2026

48 flyer offers for Coffee from stores in Ontario this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
FreshCo $2.99 Maxwell House Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $4.99 Timmies Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $4.99 Tim Hortons Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Chalo FreshCo $4.99 $1.66/100 g Nabob Coffee 300 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $5.49
$5.99
$2.75/100 g Nescafé Gold Blend Coffee 200g 200g Nov 12 – Dec 31, 2028 View flyer
FreshCo $5.99 Nabob Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $5.99 $2.00/100 g Maxwell House Coffee 300 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Alnejmah $5.99 $2.40/100 g Nescafe 250 g Oct 1 – Oct 8, 2026 View flyer
Alnejmah $6.49 Olivia Murrha Coffee Oct 1 – Oct 8, 2026 View flyer
Food Basics $6.49 Nabob Coffee Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $6.99 Colombian Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Food Basics $6.99 Maxwell House Coffee Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Chalo FreshCo $6.99 Maxwell House Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $6.99
$8.49
$2.05/100 g Dunkin' Original Blend Ground Coffee, 12 Oz 12 Oz Jan 15 – Jan 6, 2027 View flyer
Chalo FreshCo $6.99 Nabob Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $7.99 Nabob Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $7.99 TASSIMO COFFEE Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Alnejmah $7.99 $1.60/100 g Hami Coffee 500 g Oct 1 – Oct 8, 2026 View flyer
Ammar's Halal Meats $7.99 Kawa Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $8.49 Maxwell House Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $8.49 Tassimo Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $8.49 NABOB Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $8.49 MAXWELL HOUSE Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $8.99
$11.99
Tim Hortons Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $8.99 $4.50/100 g Bru Coffee 200 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $8.99 MAXWELL HOUSE COFFEE Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $8.99 Nabob Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $8.99
$9.99
$4.50/100 g Nescafe Gold Coffee 200g 200g May 12 – Dec 31, 2028 View flyer
FreshCo $9.99
$12.99
$1.07/100 g Tim Hortons Coffee 930 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $9.99 Tim Hortons Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
DiPietro's $10.99 Tim Hortons Coffee Sep 26 – Oct 2, 2026 View flyer
Safeway $12.99 McCafe Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $12.99
$14.99
McCafé Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $12.99 McCafe Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $12.99 McCafe Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $12.99 COLUMBIAN COFFEE Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $12.99 $3.82/100 g Colony Coffee 340 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $14.99 Ethiopian Coffee Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $14.99
$20.00
Ethical Bean Coffee Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $14.99 Ethical Bean Coffee Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $14.99 Coffee Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $14.99 Ethiopian Coffee Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $15.97 $1.60/100 g Maxwell House Coffee 1 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Jean Coutu Pharmacy $16.99 $1.83/100 g Maxwell House Coffee 930 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $18.99 Caffeine Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $19.99 Coffee Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $38.99 TASSIMO COFFEE Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $38.99 Maxwell House Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Coffee deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada