27 flyer offers for Cream Cheese from stores in Saskatchewan this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Safeway
|
$1.79 | $0.79/100 g | Essential Everyday Cream Cheese | 8 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
FreshCo
|
$1.99 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Real Canadian Superstore
|
$2.49 | Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$2.50 | Dairyland Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$2.79 $3.99 |
$1.12/100 g | Philadelphia Cream Cheese | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$2.99 | $1.20/100 g | PC® Cream Cheese | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Real Canadian Superstore
|
$2.99 | $1.50/100 g | Puck Cream Cheese | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$2.99 | $1.20/100 g | Dairyland Cream Cheese | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$2.99 | Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$3.29 | CO-OP GOLD Cream Cheese | 227-250 g | Dec 2 – Dec 31, 2026 | View flyer | |
FreshCo
|
$3.49 | $1.40/100 g | Philadelphia Cream Cheese | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$3.79 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$3.99 | Philadelphia | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$3.99 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$3.99 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$3.99 | $1.76/100 g | Philadelphia Cream Cheese | 227 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$3.99 | $1.76/100 g | Philadelphia Cream Cheese | 227 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$3.99 | $1.76/100 g | PHILADELPHIA Cream Cheese | 227 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.99 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.99 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$3.99 | $1.60/100 g | Philadelphia Cream Cheese | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$4.00 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Buy-Low Foods
|
$5.99 | $2.64/100 g | Philadelphia Cream Cheese | 227 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
FreshCo
|
$9.99 | Puck Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$9.99 | Puck Cream Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$9.99 | $4.00/100 g | Puck Cream Cheese | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Wholesale Club
|
$12.99 | Philadelphia Cream Cheese | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |