18 flyer offers for Frozen Vegetables from stores in British Columbia this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Walmart
|
$0.96 | Frozen Vegetables | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$0.99 | $0.99/lb | PC Blue Menu Frozen Vegetables | 1 lb | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$1.00 | $0.22/100 g | Green Giant | 450 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$1.88 | Compliments Frozen Vegetables | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$1.99 | $0.40/100 g | Green Giant Frozen Vegetables | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$1.99 $2.49 |
$0.33/100 g | Frozen Vegetables | 600 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$1.99 $2.49 |
PC Blue Menu Frozen Vegetables | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$1.99 | $0.50/100 g | Green Giant Veggies | 400 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Discovery Foods
|
$2.00 | Simply Steam Vegetables | Oct 4 – Oct 10, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$2.00 | $0.22/100 g | Frozen Vegetables | 900 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$2.00 | $0.44/100 g | Frozen Vegetables | 16 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$2.99 | $0.40/100 g | PC® Blue Menu Frozen Vegetables | 750 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$2.99 | $0.50/100 g | Frozen Vegetables | 600 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$2.99 | Frozen Vegetables | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$2.99 | $0.60/100 g | Green Giant Frozen Vegetables | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$3.00 | $0.66/100 g | Frozen Vegetables | 16 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Buy-Low Foods
|
$3.27 | $0.36/100 g | Western Family Frozen Vegetables | 900 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$4.99 $5.99 |
$1.43/100 g | Birds Eye Steamfresh Vegetables | 350g | Nov 9 – Dec 31, 2028 | View flyer |
← All Frozen Vegetables deals in Canada · All deal categories