6 flyer offers for Juice from stores in Manitoba this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Safeway
|
$1.00 $1.99 |
$0.28/100 ml | Minute Maid | 355 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$1.49 | Pineapple Juice | 1 Litre | Dec 2 – Dec 31, 2026 | View flyer | |
Safeway
|
$2.99 | Juice | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$3.99 | $0.29/100 ml | V8 Juice | 1.36 L | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$4.50 $5.00 |
$0.25/100 g | Ocean Spray Cranberry Juice 64oz | 64oz | May 12 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Safeway
|
$4.99 | Juice | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |