7 flyer offers for Maple Syrup from stores in New Brunswick this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
No Frills
|
$2.50 | $1.00/100 ml | PC Maple Syrup | 250 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$3.99 | $1.60/100 ml | Maple Syrup | 250 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$5.99 $6.99 |
$2.40/100 ml | Lucy's Organic Maple Syrup 250ml | 250ml | Nov 10 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Sobeys
|
$5.99 | Maple Syrup | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$6.99 $8.00 |
$1.40/100 ml | PC® Maple Syrup | 500 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$6.99 | $1.40/100 ml | PC® Maple Syrup | 500 ml | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$8.99 | $2.40/100 ml | CO-OP GOLD Maple Syrup | 375 mL | Dec 2 – Dec 31, 2026 | View flyer |