Mayonnaise Deals in Saskatchewan

Last updated: October 4, 2026

5 flyer offers for Mayonnaise from stores in Saskatchewan this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Co-op $3.00 $0.34/100 ml Kraft Miracle Whip 890 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $3.99 Mayonnaise Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $4.49 $0.90/100 ml Hellmann's Mayonnaise 500 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $4.99 Mayonnaise Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
FreshCo $5.99 $0.80/100 ml Hellmann's Mayonnaise 750 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Mayonnaise deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada