Pasta Deals in Saskatchewan

Last updated: October 2, 2026

28 flyer offers for Pasta from stores in Saskatchewan this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Walmart $0.88 Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $1.00 Spiral Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Buy-Low Foods $1.00 Western Family Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $1.00 Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $1.00 Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $1.00 Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $1.00 Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $1.19
$1.49
$0.26/100 g Barilla Spaghetti Pasta 450g Nov 9 – Dec 31, 2028 View flyer
Co-op $1.20
$1.50
$0.24/100 g Barilla Penne Rigate 500g 500g May 13 – Dec 31, 2028 View flyer
Co-op $1.25
$1.49
$0.25/100 g Barilla Spaghetti Pasta 500g 500g Nov 11 – Dec 31, 2028 View flyer
Real Canadian Superstore $1.29 $0.26/100 g Pasta 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $1.29 Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $1.29 $0.26/100 g Compliments Pasta 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $1.49
$1.99
$0.30/100 g Barilla Spaghetti Pasta 500g 500g Nov 6 – Dec 31, 2028 View flyer
No Frills $1.50 Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $1.79 Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $1.79
$1.99
$0.39/100 g Barilla Pasta, Spaghetti, 16 oz 16 oz Nov 12 – Dec 31, 2028 View flyer
Co-op $1.89
$2.29
$0.42/100 g Barilla Spaghetti Pasta 16 oz 16 oz May 12 – Dec 31, 2028 View flyer
Real Canadian Superstore $1.98 Catelli Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $1.99 $0.22/100 g Pasta 900 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $1.99 $0.40/100 g Pasta 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Bianca Amor’s Liquidation Supercentre $1.99 Pasta May 1 – Dec 31, 2026 View flyer
No Frills $2.00 $0.40/100 g Pasta 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $2.49
$2.99
$0.50/100 g Barilla Spaghetti Pasta 500g 500g Nov 12 – Dec 31, 2028 View flyer
No Frills $4.99 Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $5.97 Pasta Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $6.49 Chickapea Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $6.99 Chickapea Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Pasta deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada