18 flyer offers for Peanut Butter from stores in Ontario this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
No Frills
|
$1.89 | Peanut Butter | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$2.46 | Peanut Butter | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$3.49 | $0.70/100 g | Peter Pan Peanut Butter | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Longo’s
|
$3.49 | $0.44/100 g | Jif Creamy Peanut Butter | 28 oz | Oct 1 – Oct 11, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$3.99 | $0.80/100 g | Kraft Peanut Butter | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$3.99 | $0.40/100 g | Peanut Butter | 1 kg | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Food Basics
|
$4.49 | Jif Creamy Peanut Butter | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Bestco Food Mart
|
$4.49 | $0.90/100 g | Chunky Peanut Butter | 500 g | Oct 1 – Oct 13, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$4.49 | Peanut Butter | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Foodland
|
$4.99 | $1.00/100 g | Peanut Butter | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Foodland
|
$4.99 | $1.00/100 g | Kraft Peanut Butter | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Metro
|
$4.99 | Peanut Butter | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$5.00 | $1.00/100 g | Peanut Butter | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Longo’s
|
$5.49 | Jif Peanut Butter | Oct 1 – Oct 11, 2026 | View flyer | ||
Longo’s
|
$5.49 $6.99 |
Krema | Oct 1 – Oct 11, 2026 | View flyer | ||
Real Canadian Superstore
|
$6.99 | $1.37/100 g | Kraft Peanut Butter | 510 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$11.99 | Peanut Butter | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Wholesale Club
|
$18.49 | Peanut Butter | Oct 1 – Oct 21, 2026 | View flyer |