11 flyer offers for Raspberries from stores in Newfoundland & Labrador this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Coleman's
|
$2.00 | $1.76/100 g | Red Ripe Raspberries | 4 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Coleman's
|
$2.00 | Red Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Bidgood's Supermarket
|
$2.99 | Red Fine Raspberries | Oct 1 – Oct 31, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$2.99 | $1.99/100 g | Raspberries | 150 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$3.99 | $3.19/100 g | Raspberries | 125 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.99 | $2.35/100 g | Raspberries | 6 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.99 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.99 | $2.35/100 g | Raspberries | 170 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.99 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.99 | $2.35/100 g | Raspberries | 6 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Your Independent Grocer
|
$4.00 | $1.60/100 g | raspberries | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |