16 flyer offers for Raspberries from stores in Ontario this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Metro
|
$1.99 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Longo’s
|
$2.49 | $1.46/100 g | Fresh Raspberry | 6 oz | Oct 1 – Oct 11, 2026 | View flyer |
Food Basics
|
$2.99 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
DiPietro's
|
$2.99 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
DiPietro's
|
$2.99 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Chalo FreshCo
|
$2.99 | $2.39/100 g | Raspberries | 125 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$2.99 | $1.99/100 g | Raspberries | 150 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Sobeys
|
$3.99 | $3.19/100 g | Raspberries | 125 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.99 | $2.35/100 g | Raspberries | 6 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.99 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.99 | $2.35/100 g | Raspberries | 170 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
No Frills
|
$3.99 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$3.99 | $2.35/100 g | Raspberries | 6 oz | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Your Independent Grocer
|
$4.00 | $1.60/100 g | raspberries | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Safeway
|
$9.88 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$9.88 | Raspberries | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |