15 flyer offers for Tortilla Chips from stores in Saskatchewan this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sobeys
|
$2.50 | Cabo Chips | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Real Canadian Superstore
|
$2.50 | Tortilla Chips | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$2.96 | Takis | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$2.98 | Tostitos | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$2.99 | $1.00/100 g | Mission Tortilla Chips | 300 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Walmart
|
$3.44 | Doritos | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$3.49 | $1.16/100 g | Tostitos | 300 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$3.49 | Tostitos Chips | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Real Canadian Superstore
|
$3.50 | Tortilla Chips | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Buy-Low Foods
|
$3.97 | $1.59/100 g | Tostitos Tortilla Chips | 250 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Buy-Low Foods
|
$3.97 | Doritos | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$3.99 | $1.33/100 g | Doritos | 300 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$3.99 | Apex Valley Tortilla Chips | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Co-op
|
$4.50 | Doritos Chips | 270-280 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | |
Safeway
|
$4.99 | Tortilla Chips | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |