Apples Deals in British Columbia

Last updated: October 1, 2026

16 flyer offers for Apples from stores in British Columbia this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Walmart $0.98 Extra Fancy Apples Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $2.48 Bulk Gala Apples Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $2.49 Honeycrisp Apples Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $2.99 Apples Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.49 Apples Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $3.99 Bag of Apples 1 bag Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 Apples Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $4.99 $0.50/100 g Apples 1 kg Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
FreshCo $4.99
$5.99
$1.66/lb Apples 3 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $5.50 Apples 1 bag Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Country Grocer $5.97 $1.99/lb Honey Crisp Apples 3 lb Sep 23 – Oct 1, 2026 View flyer
Safeway $7.99 BC Grown Apples Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $7.99 BC Grown Apples Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $7.99 BC Grown Apples Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $8.00 Atlantic Canada Grown Apples Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $8.00 Ontario Grown Apples Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Apples deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada