Frozen Vegetables Deals in Alberta

Last updated: October 4, 2026

17 flyer offers for Frozen Vegetables from stores in Alberta this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Walmart $0.96 Frozen Vegetables Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $0.99 $0.99/lb PC Blue Menu Frozen Vegetables 1 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $1.00 $0.22/100 g Green Giant 450 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $1.88 Compliments Frozen Vegetables Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $1.99 $0.40/100 g Green Giant Frozen Vegetables 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $1.99
$2.49
$0.33/100 g Frozen Vegetables 600 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $1.99
$2.49
PC Blue Menu Frozen Vegetables Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
FreshCo $1.99 $0.50/100 g Green Giant Veggies 400 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $2.00 $0.44/100 g Frozen Vegetables 16 oz Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $2.00 $0.22/100 g Frozen Vegetables 900 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $2.99 $0.40/100 g PC® Blue Menu Frozen Vegetables 750 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $2.99 $0.50/100 g Frozen Vegetables 600 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $2.99 Frozen Vegetables Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $2.99 $0.60/100 g Green Giant Frozen Vegetables 500 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.00 $0.66/100 g Frozen Vegetables 16 oz Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Buy-Low Foods $3.27 $0.36/100 g Western Family Frozen Vegetables 900 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $4.99
$5.99
$1.43/100 g Birds Eye Steamfresh Vegetables 350g Nov 9 – Dec 31, 2028 View flyer

← All Frozen Vegetables deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada