6 flyer offers for Orange Juice from stores in Nova Scotia this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Co-op
|
$3.49 $4.00 |
$0.35/100 ml | Oasis Orange Juice 1L | 1L | Nov 10 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Co-op
|
$3.49 $3.99 |
$0.35/100 ml | Tropicana Orange Juice No Pulp | 1L | Nov 9 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Co-op
|
$3.99 $4.50 |
$0.40/100 ml | Tropicana Pure Premium Orange Juice 1L | 1L | Nov 6 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Foodland
|
$3.99 | $0.21/100 ml | Orange Juice | 1.89 L | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$4.29 $4.79 |
Tropicana Pure Premium Orange Juice, 52 fl oz | 52 fl oz | Nov 12 – Dec 31, 2028 | View flyer | |
Co-op
|
$5.49 $5.99 |
$0.27/100 ml | Tropicana Pure Premium Orange Juice 2L | 2L | May 18 – Dec 31, 2028 | View flyer |