Potatoes Deals in Prince Edward Island

Last updated: October 2, 2026

12 flyer offers for Potatoes from stores in Prince Edward Island this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
No Frills $1.99 $0.29/100 g Potatoes 680 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $1.99 $0.20/lb Potatoes 10 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $1.99 POTATOES Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $1.99 Potatoes Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $2.00 $0.20/lb Potatoes 10 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $2.00 Potatoes 10 lb bag Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $2.49 Potatoes Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $4.00 Co-op Potatoes Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $4.99 $0.50/lb 10 lb Bag of Potatoes 10 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $7.00 Potatoes 10 lb bag Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $7.00 $0.70/lb Potatoes 10 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $7.00 $0.70/lb Potatoes 10 lb Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Potatoes deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada