Tortilla Chips Deals in British Columbia

Last updated: October 3, 2026

20 flyer offers for Tortilla Chips from stores in British Columbia this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Sobeys $2.50 Cabo Chips Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $2.50 Tortilla Chips Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Country Grocer $2.75 Ariba Tortilla Chips Oct 2 – Oct 8, 2026 View flyer
Walmart $2.96 Takis Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $2.98 Tostitos Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Chalo FreshCo $2.99 $1.00/100 g Doritos 300 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Chalo FreshCo $2.99 $1.99/100 g Doritos 150 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
FreshCo $2.99 $1.00/100 g Mission Tortilla Chips 300 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Walmart $3.44 Doritos Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $3.49 Tortilla Chips Sep 17 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $3.49 Tostitos Chips Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.49 $1.16/100 g Tostitos 300 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $3.50 Tortilla Chips Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Buy-Low Foods $3.97 $1.59/100 g Tostitos Tortilla Chips 250 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Buy-Low Foods $3.97 Doritos Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Loblaws $3.99 PC Tortilla Chips Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 $1.33/100 g Doritos 300 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $3.99 Apex Valley Tortilla Chips Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $4.50 Doritos Chips 270-280 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $4.99 Tortilla Chips Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer

← All Tortilla Chips deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada