Maple Syrup Deals in Manitoba

Last updated: October 3, 2026

11 flyer offers for Maple Syrup from stores in Manitoba this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
No Frills $2.50 $1.00/100 ml PC Maple Syrup 250 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $3.99 $1.60/100 ml Maple Syrup 250 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $4.99 Maple Syrup Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $5.99
$6.99
$2.40/100 ml Lucy's Organic Maple Syrup 250ml 250ml Nov 10 – Dec 31, 2028 View flyer
Sobeys $5.99 Maple Syrup Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $5.99
$7.99
Pure Maple Syrup Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $6.99
$8.00
$1.40/100 ml PC® Maple Syrup 500 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $6.99 $1.40/100 ml PC® Maple Syrup 500 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $7.99 Maple Syrup Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Safeway $7.99 Maple Syrup Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $8.99 $2.40/100 ml CO-OP GOLD Maple Syrup 375 mL Dec 2 – Dec 31, 2026 View flyer

← All Maple Syrup deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada