Olive Oil Deals in Newfoundland & Labrador

Last updated: October 2, 2026

4 flyer offers for Olive Oil from stores in Newfoundland & Labrador this week.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
Dominion $5.00 Extra Virgin Olive Oil Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
No Frills $5.00 $1.00/100 ml Olive Oil 500 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Sobeys $7.99 $1.60/100 ml Bertolli Olive Oil 500 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Co-op $12.99
$15.99
$1.30/100 ml Kirkland Signature Organic Extra Virgin Olive Oil 1L 1L Nov 6 – Dec 31, 2028 View flyer

← All Olive Oil deals in Canada  ·  All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada