40 flyer offers for Cheese from stores in British Columbia this week.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Loblaws
|
$1.99 | PC Good Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$1.99 | PC Good Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$2.77 | Boursin | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$2.97 | Boursin Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Walmart
|
$2.97 | Boursin Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$3.00 | PC Good Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$3.00 | PC Good Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$3.00 | $1.50/100 g | PC Good Cheese | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$3.00 $3.50 |
$0.27/unit | Sargento Cheddar Cheese Slices 11ct | 11ct | Nov 21 – Dec 31, 2028 | View flyer |
Your Independent Grocer
|
$3.29 | $1.65/100 g | Chalet Cheese | 200 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Co-op
|
$3.49 $3.79 |
$1.54/100 g | Sargento Shredded Mozzarella Cheese, 8 oz | 8 oz | Nov 12 – Dec 31, 2028 | View flyer |
No Frills
|
$3.50 | $0.70/100 g | cheese | 500 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Staples
|
$3.50 $4.00 |
$1.75/100 g | Kraft Cheddar Cheese 200g | 200g | Oct 28 – Dec 31, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$3.99 | PC Good Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$3.99 | $2.66/100 g | Boursin Cheese | 150 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$3.99 $5.99 |
Boursin | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Buy-Low Foods
|
$4.97 | Black Diamond Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$4.99 | $3.33/100 g | Boursin Cheese | 150 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$4.99 | $3.33/100 g | Boursin Cheese | 150 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Loblaws
|
$4.99 | $3.33/100 g | Boursin | 150 g | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |
Your Independent Grocer
|
$5.50 | Boursin Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$5.99 | Tre Stelle | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$5.99 | Castello | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Chalo FreshCo
|
$5.99 | Castello | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Chalo FreshCo
|
$5.99 | Tre Stelle | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
No Frills
|
$6.00 | Arla | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$6.00 | PC Good Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$6.00 | PC Good Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$6.00 | PC® Good Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$6.00 | PC Good Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Loblaws
|
$6.99 | PC Goodness Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$7.99 | GUSTAV Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Chalo FreshCo
|
$8.99 | Tre Stelle | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$8.99 $200.00 |
OKA | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Safeway
|
$8.99 | OKA Cheese | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$8.99 $10.99 |
OKA | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$8.99 | CASSIGNE | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$8.99 | OKA ORIGINAL | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
FreshCo
|
$8.99 | Tre Stelle | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer | ||
Sobeys
|
$8.99 | GUSTAV | Oct 1 – Oct 7, 2026 | View flyer |