We found 3 flyer offers for Parsnips across Canadian stores this week. Prices are sourced directly from store flyers and updated weekly.
Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.
| Store | This week | vs 90d avg | Product / Size | On sale |
|---|---|---|---|---|
Goodness Me
|
$4.99 | 0% | Organic Parsnips 2 lb | Sep 30 – Oct 6, 2026 |
| Store | Price | Unit price | Product | Size | On sale | Flyer |
|---|---|---|---|---|---|---|
Goodness Me
|
$4.99 | $2.50/lb | Organic Parsnips | 2 lb | Sep 30 – Oct 6, 2026 | View flyer |
Goodness Me
|
$4.99 | $2.50/lb | Organic Parsnips | 2 lb | Sep 30 – Oct 6, 2026 | View flyer |
Goodness Me
|
$4.99 | $2.50/lb | Organic Parsnips | 2 lb | Sep 30 – Oct 6, 2026 | View flyer |