Deodorant Deals in Canada

Last updated: October 4, 2026
Currently from $3.49
Below avg price Across 5 stores this week  ·  90-day avg: $6.57

We found 6 flyer offers for Deodorant across Canadian stores this week. Prices are sourced directly from store flyers and updated weekly.

Flyer data is category-level. Product names, sizes and package details may vary by store.

Current Prices by Store

Store This week vs 90d avg Product / Size On sale
FreshCo $3.49 -47% Old Spice Deodorant 85 g Oct 1 – Oct 7, 2026
Familiprix $4.99 -24% Secret Deodorant 50 ml Oct 1 – Oct 7, 2026
Food Basics $5.00 -24% Degree Oct 1 – Oct 7, 2026
Real Canadian Superstore $6.00 -9% Degree Deodorant 150 ml Oct 1 – Oct 7, 2026
Marche Tradition $7.49 +14% Axe 100 g Oct 1 – Oct 7, 2026

Price History

90-day avg
$6.57
All-time low
$1.00
30-day avg
$6.25
$4.00 $1.00 Apr 2026: $2.99 Apr 26 May 2026: $3.49 Jun 2026: $1.00 Jul 2026: $4.00 Jul 26 Aug 2026: $3.50 Sep 2026: $3.99 Oct 2026: $3.49 Oct 26
Based on 108 price records from Canadian flyers since Apr 2026.
Store Price Unit price Product Size On sale Flyer
FreshCo $3.49
$5.99
$4.11/100 g Old Spice Deodorant 85 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Familiprix $4.99
$5.99
$9.98/100 ml Secret Deodorant 50 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Food Basics $5.00 Degree Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Real Canadian Superstore $6.00 $4.00/100 ml Degree Deodorant 150 ml Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Marche Tradition $7.49 $7.49/100 g Axe 100 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Marche Tradition $7.49 $7.49/100 g Axe 100 g Oct 1 – Oct 7, 2026 View flyer
Browse by province:
Ontario 3 Alberta 2 British Columbia 2 Manitoba 2 Saskatchewan 2

Related deal categories

← All deal categories

Footer section

Find brand or store
Popular brands:
Find brand or store in Canada